| anonim_4396 a întrebat:

Trupa reala cu solist virtual! Solistul este o holograma si... este o ea, este vorba despre HatsuneMiku ( http://www.youtube.com/user/HatsuneMikuSEGA ), un produs al celor de la Crypton Future Media.
Pareri?

4 răspunsuri:
| Magoo88 a răspuns:

Interesant. Peste cativa ani va fi mai populara tehnica asta de a scoate melodii.

| annkaa a răspuns:

CEau:*
am vazut chestia asta si la tvhee hee:X
mie una mi se pare super fain, tehnologie:X ce mai...stai sa vezi peste cativa ani:Xbye

| Sultana_4823 a răspuns:

Original.

| TheMarius38 a răspuns:

Hmm... Destul de ciudat laughing Dar totusi nu e cam mare? Daca se impiedica si cade pe public? laughing...straight face In fine Eu nu inteleg pe ce este proiectata? "Magoo88":Nu cred ca va fi "foarte" populara ci populara pentru. cei care au bani, pentru ca asa ceva este foarte scump. Mai intai capturarea miscari intr-un studio special. Apoi plasarea imiagini cu chinezoaica aia gen naruto peste profilul care a fost scanat. Si in timpul scanarii ala/aia trebuie sa danseze toata coregrafia de unul/una sinngur/singura si sa mai cante! (Pertotal MISTO. E bine ca am ajuns asa de departe big grin) P.S.: Nasol ca nu este inventat de un romanhappy