| uhegartfea234 a întrebat:

Un antivirus care stiti ca elimina toti virusii si este apreciat in toata lumea? funda.

Răspuns Câştigător
| Charger007 a răspuns:

Salut Uhe, un antivirus bun cauti sa inteleg. Te pot ajuta eu, spre exemplu eu folosesc, Avira si ti-l recomand de asemenea si tie. Pe mine una nu m-a dezamagit pana acum. De asemenea un alt antivirus foarte bun si performant este nod32, iar altul cel mai performant si popular in toata lumea este Bit Diffender. Deci si acestea ar fi bune de folosit, daca bugetul iti permite acest lucru. Sper ca te-am putut ajuta. Daca mai ai neclaritati, anunta-ma. O zi buna iti doresc, Funda?

2 răspunsuri:
| GabrielStn a răspuns:

Eu te-as indruma catre KasperskyLab.

| Anonimsiatat0 a răspuns:

Avast, avg, eset, bittdefender