| XxSweetDreamxX a întrebat:

Un IPhone e ca un telefon cu touch screan sau ce? Funda...

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Da, un IPhone e exact ca un telefon cu touchscreen, doar ca e ceva mai complex, adica poti face cu el aplicatii si intr-un fel seamana cu un computer.

11 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

Hei. Da, Iphone-ul este un simplu telefon cu touch screen. Sper ca te-am ajutat! Numai bine!

| Nicolelenaa a răspuns:

IPhone este un telefon cu touch dar are mai multe aplicații.
Este mult mai performant.

http://www.google.ro/......http?/url

| FreakyHalloweenBoy a răspuns:

1.Se scrie touchscreen
2.Un Iphone nu e ca un telefon cu touchscreen, ci un Iphone este un telefon cu touchscreen.
Funda te rog tongue

| vlad15eu a răspuns:

Ohooo,ce intrebare, gandeste ca Iphone-ul e printre telefoane cum e Ferrari printre masini!

| ziper94 a răspuns:

Diferenta este ca un IPhone este mult mai performant adica are mai multe optiuni, rezolutie mai mare, merge mai bine... pe cand touch screenul nu este asa de performant... si nu are atatea optiuni si aplicatii, da se vede la pret oricum laughing
Un IPhone costa dublu sau triplu` decat un touch screen dar meritawinking

| AҜane a răspuns:

Ceva de genu", dar este mai performant

| eu_5690 a răspuns:

Da si iPhone e telefon, mult mai performant...

| Chimilica a răspuns:

Nu. Este mult mai bun. De exemplu : Poti suna pe cineva din orasul tau cu numar de Anglia, Italy, Spany. Si poti sa aflii unde este iubitul decat pui numarul si verifici. Bafta.

| zuzu_8584 a răspuns:

Un IPhone este o merca de telefon cum este nichia... Samsung numai ca iphone stiam eu ca a facut numai telefoane cu touschreen.

| TheMoonGirl a răspuns:

Iphone`urile sunt telefoanele cu touch screen

| Biia_5660 a răspuns:

Un IPhone este un telefon cu touch, cu multe optini si foarte bun!
Fundaa?batting eyelashes