| DizzYuzzY a întrebat:

Un site unde as putea sa fac comanda de laptop. dar vreau seriozitate din partea lorhappy. daca stiti ziceti-mi si miehappy

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

La faze de astea e mai bine sa til iei din magazin!

| jabiilord a răspuns:

De aici poti sa iti iei orice laptop vrei si sunt si de incredere: http://profitshare.emag.ro/....../click.php

| SteauaNordului a răspuns:

Din ce oras esti?

| TheUnikBiby a răspuns:

Www.price.ro

cauta modelul dorit si iti vor aparea toate magazinele la preturile disponibile
daca alegi sa il primesti prin fun courier, il vei primi in maxim 2 zile.

Bafta!

| Ochiialbastrii a răspuns:

Eu zic mai bine sa te duci intr-un magazin gen : Domo, MediaGalaxy etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emag e bun.