| Sara a întrebat:

Unde? Cum? Cu ce oferte imi pot lua un I-Phone la un pret acceptabil? Nu am abonament nicaieri, dar nici nu imi doresc. In afara sunt mai ieftine? Stiti cumva cum sunt prin strainatate? Ma puteti ajuta cu aceste lamuriri. O seara splendida!

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu zic sa iei unul second, ca e mult mai ieftin.
A, am avut iPhone si nu e chiar atat de grozav sa stii. happy

| onelove a răspuns:

Gasesti anunturi peste tot pe nte sau in ziare. Ai grija sa nu fie ceva fake.

Eu am unul si pot sa spun ca e grozav. Printre aplicatiile pe care le folosesc destul de des pe el se numara un boloboc(am testat-o cu un boloboc adevarat si e chiar foarte exacta), vremea (ce imi spune iphoneul ca va fi afara se adevereste totdeauna), Yahoo Messenager (merge super bine), Midomi (un program cu care poti afla cum se numeste orice pieasa pe care o auzi la radio, sau intru bar, cafenea, etc), calendarul (o adevarata agenda), mail (l-am sincronizat cu contul de yahoo si merge bine), etc.