| GulDan a întrebat:

Unde gaesc si eu tutoriale bune de photoshop? pentru design grpahic, vectori si wallpapere?

2 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Pai, exerseaza singur, si eu am cautat si nu prea am gasit, dupa m-am invatat sa fac fara tutoriale, cand nu stii ceva cauta pe Youtube!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine e foarte simplu te duci pe Youtube cauti photoshop tutorial si dai la filtre sa iti dea rezultate dupa numarul de vizionari asta in engleza daca vrei in romana cauta photoshop tutoriale in romana si faci acelasi lucru cu placere happy