| bogdanv a întrebat:

Unde gasesc si eu un videotutorial in limba romana despre Dreamweaver CS4 si cum se foloseste?

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu ai nevoie de tutorial la dreamweaver, trebuie sa inveti codul ca sa il poti folosi. Ce faci in Dreamweaver poti face si in notepad++.
Programarea nu e dependenta de limba, o poti invata intuitiv, limbajele sunt aceleasi: http://www.w3schools.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut daca vrei detalii contacteazama pe id-ul...
petter_rogers este un id de yahoo
spune cine esti si in ce problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abh
ce faci in Dreamweaver nu poti face in nici un alt program, cu exceptia faptului ca poti crea intr-adevar siteuri, care acestea nu vor excela in grafica si punere (expunere) in pagina.
Dreamweaver este un soft care pune la un loc ultimele aparitii in materie de technologie WEB.
Diferenta dintre economia romaneasca si a restului lumi este ca romanii continua sa ...BLA BLA BLA si sa munceasca cu dalta si ciocanul iar uneori nici macar atat, iar restul lumi lucreaza cu technologie robotizata controlata software.
Acelasi lucru se intampla si cu privire la Dreamweaver, o technologie dezvoltata de http://www.adobe.com/
In concluzie ce poti face cu Dreamweaver nu poti face cu nici un editor program text, in schimb ce faci cu orice editor de program text poti face cu Dreamweaver.
Bafta celor ce vor imbratisa aceasta technologie.