| ralubruneta a întrebat:

Unde gasesc skinuri de blog?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| 非有神论者 a răspuns:

Nu prea este corect spus skinuri. Termenul corect ar fi template sau sablon in romana.
la o mica cautare dupa "template blogspot" pe google gasesti
http://btemplates.com/
de aici trebuie sa downloadezi templateul care iti place si il dezarhivezi.
Dupa care mergi in contul tau de blogger la sectiunea Aspect si urmezi urmatori pasi:
1. Apesi pe Editati Html
2(optional). Apesi pe Descărcaţi şablonul complet pentru a salva vechiul sablon
3. Apesi pe Choose File si alegi fisierul xml pe care l-ai dezarhivat
4. Apesi pe Incarcati
5. Apesi pe Salvati Sablon
Si gata ai un nou "skin" la blogul tau.

| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Http://www.blogskins.com/
e site`u meu preferat.

| xdodoblog a răspuns:

In primul rand mentioneaza pe ce platforma este sustinut blog-ul tau (blogger, wordpress, ai domeniu etc) iar apoi iti dau cateva site-uri