| Mozart a întrebat:

Unde imi pot gasi driver'ul de la placa audio?
stiu doar se numeste asa: Realtek ALC662 Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller
L'am descarcat dupa mai multe site'uri dar niciunul nu a mers.
Va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| Veromon a răspuns:

Eh, ca sa scapi de toata grija, descarca http://drp.su/download.htm - este un soft care instaleaza automat toate driverele lipsa din calculator, trebuie doar sa ai o conexiune la internet. Eu zic ca e bun pentru tine, ca cine stie ce alte drivere incompatibile ai mai instalat pe la placa de baza etc si drp pack le rezolva pe toate.