| andryro a întrebat:

Unde pot gasi carcase pentru telefonul corby?

5 răspunsuri:
| asya a răspuns:

La magazinele de specialitate GSM! Sau chiar pe net!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde l-ai cumparat

| coolgirl1234 a răspuns:

Poti gasi carcase separat si la vodafone, cosmote, orange! am fost eu odata sa ma interesez la ce pret este un corby(am fost la vodafone) si acolo aveau si carcase de vandut si aveau si cablu de date!

| andryro explică:

Magazine sa pot cumpara carcase sau daca e cineva sa doreasca sa faca schimb cu mine, dau carcasa galbena de corby pe una roz...

| andryro explică:

Magazine de carcase eu nu mai stiu sa existe, de aceea am nevoie de o indicatie mai clara cine stie. Iar pe net la fel am nevoie de linkuri pentru ca am gasit numai idiotenii. Poate stie cineva un site anume...