| Kanghu a întrebat:

Unde pot gasi, in Bucuresti componente electronice?

1 răspuns:
| zekquel a răspuns:

Pe Maica Domnului ( statia Obor ) ar fi o posibilitate.
Alta posibilitate, ii zice Adelectrocom ( cauta pe google si gasesti link la site-ul lor ), si este pe bd Grivitei, cam la 20 de min de mers pe jos de Gara de Nord.

Totusi, toti de care ti-am zis, sunt fie scumpi ( Maica Domnului ) fie un pic cam nesimtiti si jnapani. Eu unul iti recomand sa cumperi fie de pe Farnell fie de pe TME.eu ( search in google, primul link ). Costa 20 RON transportul prin FedEx, si ajunge in 2 zile maxim. De pe Farnell poti cumpara si fara sa platesti transport daca cumperi prin ProTechno ( cauta tot asa pe google ).

Daca iei multe chestii si toate la fel, iti recomand sa cauti si pe eBay.

Contacteaza-ma pentru mai multe detalii daca vrei si pot sa-ti mai zic, in functie de ce cumperi, de unde sa le iei.