NicolaeComan
| NicolaeComan a întrebat:

Unde pot găsi un driver pentru modem încorporat? Am un mini-laptop ASUS Eee PC 1005HGo, conectat în reţeaua Orange. Dar dacă vreau să utilizez un modem extern, ce trebuie să fac pentru a-l dezactiva pe cel încorporat? Acesta din urmă nu este vizibil, deci nu poate fi decuplat.

Răspuns Câştigător
| ıllılı мŭsïC ılıllı áddiCted a răspuns:

Device Doctor Portable
http://www.devicedoctor.com/device-doctor-download.php

aplicatie gratuita care detecteaza drivere lipsa / vechi
s'ar putea sa iti arate ca majoritatea driverelor tale sunt mai vechi, iar sa iti ofere altele noi. tu copie doar ce iti lipseste.

daca mai ai nevoie de ajutor da-mi mesaj si vb. bafta.

1 răspuns: