| anonim_4396 a întrebat:

Am reinstalat windows xp, am reusit, doar ca nu pot accesa internetul, am un laptop Asus a53b, imi trebuie vreun driver? la control panel am o 'categorie' network si am local area conection, nu stiu este sau nu driver, sau imi trebuie un alt driver? folosesc un modem portabil de la Orange. cand pornesc internet explorer nu vrea sa porneasca, nu imi arata pagina, nimic, ce sa-i fac? daca nici IE nu porneste, ce este de facut?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand ca atunci cand esti in fata calculatorului si a modemului, sa apelezi pentru asistenta tehnica la Serviciul de Date 408.

O zi buna,

Orange Helper

| MrLobaLoba a răspuns:

Modem portabil de la Orange?
Cand ai primit modemul ai primit si un cd cu un driver pe care trebuie sa-l instalezi, funda big grin?