NicolaeComan
| NicolaeComan a întrebat:

Unde pot găsi programul de instalare al modemului încorporat pentru notebook-ul ASUS Eee PC 1005HGo? Menţionez că modemul este de tip HSDPA3.5G şi funcţionează în reţeaua Orange. Vă mulţumesc.

Răspuns Câştigător
| ExpertHost a răspuns:

Sincer, nu am auzit de modem incorporat care sa functioneze intr-o anume retea, mai ales de telefonie mobila.
Daca ai stick pentru internet de la Orange, atunci ar trebui sa ai un CD cu drivere fie sa fie Plug&play si sa nu aibe nevoie de cd (dar m-ar mira, din moment ce foloseste o aplicatie).