| SpIrO a întrebat:

Unde pot gasi un program de facut negative audio dar sa aiba si instructiuni in romana? Sper ca ma puteti ajuta va rog:* Dau

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce amuzanta e intrebarea ta. Nu stiu daca o sa gasesti asa ceva adica instructiuni in romana. Programe ar fi Fl studio, Ableton Live, Cubase. etc. Sa faci un negativ nu e asa usor pe cat crezi iti trebuie multa rabdare, experienta si ureche muzicala. Va trebui sa studiezi ceva timp ca sa vezi cu ce se mananca asta. Un sfat uitate la tutorialele de la Sonic Academy acolo te invata multe despre asta in engleza fireste.

1 răspuns:
| inamorata a răspuns:

Uite un tutorial in romana la cum poti face http://www.youtube.com/watch?v=sU9aYEaEIXY