| Antonio2702 a întrebat:

Unde pot găsi codul unui tv venga pentru o telecomanda universala supertel?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca tv ul este lcd led smart nu te mai chinuii ca astea nu merg cu telecomenzi universale, nu le recunoaste decat pe ale lor originale, daca insa televizorul este cu tub modele vechi atunci va functiona telecomanda universala iar codurile le ai in cartea cu care ai cumparat telecomanda, daca cartea aceea cu codurile nu o mai ai atunci nu poti programa nimic cu telecomanda.