| cristiopris31 a întrebat:

Unde pot sa aflu un soft pentru nokia 5130. Var rog sa ma ajutati

1 răspuns:
| LLTCATpRoduction a răspuns:

Adica sa iti afli vers sau ce? daca e versiunea ii dai *#0000# numar serie *#06#...sa daca vrei resoftare scrie pe google :Nokia software updater.si intra acolo la primul site.si fa download.il instalezi.dai la el.pui cablul de date, sa ai incarcata (bateria) la maxim daca vrei sa faci resoftare.grija mare nu umbla la tel in timpul resoftarii.ca il omori de tot.doar la service mai are ce sa-i faca.bafta multa.