| piticka a întrebat:

Unde se salveaza fisierele sterse din cosu de reciclare?, ca am sters niste poze si am mare nevoie de ele dau vot si funda

6 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Nu mai ai cum, nu se salveaza nicaieri

| abs a răspuns:

Odata ce le-ai sters numai le poti salva din nou in pc doar cu niste programe
uite aici http://badan.wordpress.com/2008/07/25/cum-sa-recuperezi-fisierele-sterse/

| soraluisatan a răspuns:

Intri in cosu de reciclare, dai clik pe poza si sus in dreapa o sa iti apara restore this item.dai clik acolo si gata, o gasesti unde era inainte sa o stergiwinkingsper ca te am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://download.cnet.com/......61431.html
Mini Tool Data Recovery - iti cauta fisierele sterse in intestinele hardului si daca nu ai ghinion le recuperezi. Multa bafta!

| EloHelo a răspuns:

Nu le mai poti recupera

| LOOL_5122 a răspuns:

O data sterse poti sa iti iei adio de la ele... imi pare rau da asta este.
Nu se mai pot recupera!