| krystyanalex a întrebat:

Unde se vede cel mai bine 3D-ul in Bucuresti? Hollywood Multiplex Bucuresti Mall, The Light Cinema, Romania, Grand Cinema Digiplex, CinemaPRO, MOVIEPLEX CINEMA?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Grand Cinema Digiplex are cele mai moderne sali si echipamente. intotdeauna mi a placut cel mai mult acolo

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

In afi

| SouLIce a răspuns:

Experienta 3d este similara la toate cinematografele 3d. Doar la Imax este o experienta mai wow...

| ITMania a răspuns:

Toate sunt fie bazate pe 3D Cinemacity, fie pe cel Moviplex sau Multiplex. Cu alte cuvinte, aceeasi Marie, cu alta palarie.

Cel mai bun 3D e al Romtelecom IMAX, in AFI Cotroceni. Pretul e putin mai mare, dar merita fiecare leu in plus.