| eduardene18 a întrebat:

URGENT! Am făcut un Recovery Disc pentru Windows XP pentru a repara un calculator mai vechi și am uitat CD-ul în laptopul meu. L-am stins și acum când am incercat să-l aprind, a pornit folosind modul de Recovery. Am stins laptopul, am scos CD-ul si l-am repornit. Nu s-a schimbat absolut nimic. Am încercat să mai umblu prin el, dar nu am reușit să îl fac să iasă din modul de Recovery. Dacă mă puteți ajuta (cât mai rapid cu putință) v-aş fii foarte recunoscător! Mulțumesc!

1 răspuns:
| Sifoniera a răspuns:

Incearca sa intri in bios cu tasta delete si selecteaza sa se porneasca in safe mod