| 000Diddy000 a întrebat:

URGENT! Am nevoie neaparat de un raspuns am un telefon LG T 500 si am fost dimineata la patinoar si l-am inchis cand am veit acasa si am incercat sa il deschis nu mergea daca incerc sa deschid carcasa e blocata imi puteti sune si mie ce pot face va rog dau fundoi!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general telefoanele pe touchscreen nu fac fata la schimbarile bruste de temperatura. Probabil a facut condens cand l-ai bagat in casa.