| quiria a întrebat:

URGENT! Buna seara.Un aparat foto de 2-3 milioane lei vechi poate inregistra video 40 de minute? Sau trebuie camera video pentru inregistrari de lunga durata? Care e cel mai ieftin aparat foto? Care e cea mai ieftina camera video?

2 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

Orice camera foto are o memorie (mai mica sau mai mare daca i-ai pus card). Poti filma pana cand ti se termina respectiva memorie.

Acest lucru este valabil si pentru camerele de filmat.

Cu cat ai memoria de pe card mai mare, cu atat poti filma mai mult.

Cele ieftine le poti afla si tu pe eMAG sau oricare alt sit de acest tip. Totusi, nu este recomandat sa iei cele mai ieftine lucruri.

Pa.

| trolololo a răspuns:

Poți înregistră cât timp de tine bateria sau memoria de pe card.