| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma, de cateva zile imi sta hardul in 100% si se aude un sunet ciudat din unitate. PS: Nu am virusi, am windows 7 ultimate, Nu am multe programe pe el si nici jocuri.Cand deschid task manager Sunt mai multe procese care imi consuma din hard cum ar fi : svchost.exe (LocalServiceNetworkRestricted) si svchost.exe (netsvcs). Nu stiu ce sa fac sa inchid aceste procese?

Răspuns Câştigător
| alexboss2020 a răspuns:

Desfa carcasa si baga mai bine mufele la hard disk!
Daca tot face asa reinstaleaza windows-ul! Daca nici asa nu merge schimba hard disk-ul sau instaleaza win 10 nu o sa mai ai probleme, win 7 e deja invechit!

1 răspuns:
| DanuțMarian43 a răspuns (pentru alexboss2020):

Mersi, am desfacut carcasa si am bagat mufele mai bine si nu mai am probleme. Cat despre windows, o sa raman cu windows 7 deoarece imi merg jocurile mai bine.