| X3N a întrebat:

Salut, am asa o problema
1) de la un timp am inceput sa aud parc alt sunet pe linga acela care cinta de la aimp si cind m-am uitat "Task Manager" si acolo mereu sint 2 procese de chrome, cind le inchid deja nu se mai aude nimic deprisos(cinta curat) si aceste procese mereu starteaza cu windows.am incercat sa le opresc cu "msconfig" si ccleaner si cu UninstallTool oricum apar.
2) tot in "Task Manager " a aparut un procel care din RAM ia vreo 3mb iar din CPU 40-50 si de la asta gruzeste compu.
ajutati-ma va rog
p. s am windows 7 x32 ultimate

1 răspuns:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Este posibil sa fie un malware.Incearca sa-l elimini cu ajutorul lui Malwarebytes.
http://www.malwarebytes.org/

Succes!