| JiVaJi a întrebat:

Va Rog Ajutati-ma! Din greseala in "Task Manager > Process" am dat "end process" la "SVCHOST.exe", de atunci totdeauna cand dau sa deschid orice program imi cere calculatorul permisiunea sa deruleze "svchost.exe". Ce ma fac va rog? Ajutati-ma cei care va pricepeti! Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Da restart la PC. svchost.exe este un program care ruleaza in fundal de la Microsoft si se deschide la startup. Fundabig grin

| shannygelu a răspuns:

Daca nu iti mai porneste pune l in start il gasesti in windows

| JiVaJi explică:

Petrica1111 am dat restart si tot la fel, te rog ajuta-ma cumva ca sunt mort daca ramane asa pc nu pot sa reinstalez windowsul prea devreme, da-mi te rog id-ul tau! (eventual pe privat)