| RAY a întrebat:

Va rog cititi cu atetie
am instalat un windows pe un pc dar problema e ca cand instalam programe pc se bloca si isi datea restart,in timpul instalari nu am avut probleme,l-am testat cu un program pentru ram,astia nu au nimic,temperatura e ok,cpu merge ok,hardul da semne ca e sanatos bine, dar cineva a umblat in setariile biosului nu stiu ce ea facut am dat default setings, resetare de bios n-am putut da pentru ca e in garantie, nu stiu ce poate avea, in timpul testari, instalari nu sa restart

1 răspuns:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Iti faci un Hirens Boot Cd si pornesti de pe el, in menu o sa gasesti soft pentru formatat partitia de instalare... ai si un minixp!
Hirens Boot Cd
http://www.hiren.info/pages/bootcd