| kill3r4ev3r a întrebat:

Sall TPU,

Acum ceva timp aveam instalat windows xp pe calculator si in Pc aveam niste poze si amintiri. De vreo 3 luni am descoperit,, taina"

instalarii windowsului, si atunci cand se bloca, bagam cd-ul cu windows xpower si instalam. Ideea e ca acum 4-5 luni era, dupa cum am spus instalat win. xp, pe care aveam poze si amintiri. De atunci am instalat windows-ul X. power cam de vreo 10-15 ori. Intrebarea este, pot cumva recupera de pe hard, acele poze si amintiri? ( FARA PROGRAME DE GENUL RECUVA, bla bla, am tot incercat ) As vrea sa stiu daca se pot recupera, cumva, mai ales dupa atatea instalari ale Xpower-ului prin care a trecut pc-ul

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Dupa atatea rescrieri cam greu sa mai recuperezi ceva. Cauta pe net program recuperare fisiere sterse. Vei gasi asa ceva si incearca.