| RAY a întrebat:

Am instalat azi la cineva windows 10 (mi-a placut foarte mult )
in timpul instalari numi accepta key dau skype si tot asa, cand sa activez windows imi da erorr bloced, nu imi scria ca e activ, ciudat e ca jos aparea ca e activat si sus nu, cand vream sa schimb key imi datea ca e blocat serverul

4 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Trebuie ca Windowsul sa fie licentiat. Altfel nu va merge. Cheia de activarea windowsului nu este buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu Skype ma, Skipe adica sari. Si de ce te bagi tu, nu te supara, ca doar nu esti mecanic.laughing Win 10 merge instalat doar pe calulatoare ce au avut 8.1 cu licenta activa si cu updatele la zi.Toti cei ce au instalat direct din w7 au avut probleme. Nici eu nu stiu de ce si nimeni nu iit poate spune exact c dreacu are, pentru ca nu stim, e un OS abia iesit si schioapata, pana se ridica si se face voinic ...mai este.Amm si scris undeva, lasati vestul sa instaleze, sa trimita bug-urile spre solutionare si abia in ultima luna din perioada putem instala si noi. Unii au stricat si frumusete de w7 sau 8 revenind de la w10.Niciodata nu a fost ca inainte. lasa-l dreacu de w10 ca va aparea el si free si cu key-uri destule, este timp.

| RAY explică (pentru profil6568923):

Man nu merge sincer, imi datea server blocat eroare, windows ist not actived, am incercat si cu tolkit, kms