| raul93 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati cu ceva... Vreau sa imi iau laptop si nu stiu care sa il aleg dupa performanta daca ma puteti ajut voi v-as fi recunoscator.Am de ales intre acesta(Laptop Lenovo IdeaPad G770A cu procesor Intel® CoreTM i5-2450M 2.50GHz, 8GB, 500GB, AMD Radeon HD 6370M 2GB, FreeDOS)si acesta(Laptop ASUS K53SD-SX420D Intel Core i5 2.5 GHz, 15.6", 8GB, 750GB, nVIDIA GeForce 610M, Free Dos ). Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Mozurov a răspuns:

As alege laptorul ASUS.are si un hard mai mare si placile video nVIDIA eu le prefer mai mult.

6 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Ia asa ceva! http://www.pcgarage.ro/......1gb-linux/ procesor i5 ivy bridge, placa video mult mai buna!

| adrew a răspuns:

Ia Asus, au sistem de racire mai bun

| christianlaroka a răspuns:

Un laptop bun este
ACER 5755G : placa video 2GB NVIDIA GT540M, procesor Intel core i5 2,4 ghz cu turbo bust pana la 3. 0GHz, memorie 500GB sata, ecran 15, 7 inch, 4GB DDR3..eu asta il am de o luna.e foarte bun Bafta

| christianlaroka a răspuns:

Scuze nu am citit tot..as alege laptopul ASUS clar..scuzepuppy dog eyes

| iubitic a răspuns:

Ambele sunt laptop-uri foarte bune, dar eu as merge pe mana celor de la Lenovo, acolo lucreaza specialisti de la IBM, la fel si tastaturile lor tind sa devina, cele mai bune.