| georgianasiiulia a întrebat:

Va rog frumos spuneti-mi un program cu care sa lucrez pentru T.I.C de preferat pentru clasa a9a chiar daca sunt in clasa a6a.

Răspuns Câştigător
| Danyel2002 a răspuns:

-Word
-Excel
-PowerPoint
-Paint
-HTML
-CodeBlocks

7 răspunsuri:
| Despina20 a răspuns:

Word

| anamariarot a răspuns:

Eu in clasa a 9-a am lucrat in Paint o ora, maximum doua, in Word aproape tot anul, iar in ultima luna din semestrul al doilea am lucrat in HTML

| StiviFaQ a răspuns:

CodeBlocks... il folosesc de 3 ani de cand am inceput liceul

| Natsuki a răspuns:

Word happy

| georgianasiiulia explică (pentru anamariarot):

Eu lucrez in PowerPoint de 1 jumate, Excel de 3 luni, Office Word de 3 ani.

| anamariarot a răspuns (pentru georgianasiiulia):

Foarte bine. Vezi ca la tic nu se face codeblocks, ci la informatica...

| georgianasiiulia explică (pentru anamariarot):

Ok mersi.