| iulismecher a întrebat:

Va rog: mi-am creat un site prin sistemul ucoz, si vreau sa stiu de ce nu apare in motoarele de cautare cand il caut, imi spune ca site-ul nu exista.ce trebuie sa fac? si va rog spuneti-mi cum sa adaug continut pe el. vreau si eu pe cineva care se pricepe la acest lucru. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

In primele 30 de zile de la creare, fisierul robots.txt este blocat si din acest motiv site-ul tau nu este indexat - e o forma de a preveni spam-ul in motoarele de cautare.
Dupa 30 de zile e totul oky. Daca vrei sa-ti deblocheze mai devreme fisierul, stiu ca se poate contra cost.
http://faq.ucoz.ro/faq/24-1 - cred ca ti-ar fi util.

| LittleHobbitLover a răspuns:

Așteaptă puțin. Sau uită- te la setările de confidențialitate.
Numai bine!