tundenana
| tundenana a întrebat:

Va rog mult cine stie sa ma ajute... caut un site de descarcat gratuit... este un site strain care are ca si icoana un magar... am lapsus, am uitat cum ii zice ...si as avea nevoie de numele site-ului cat se poate de repede... multumesc mult...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E -mule.

5 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Http://www.emule-project.net?
Spune-mi ce face sait-ul sau care este tematica lui.
Shin.

Shin
| Shin a răspuns:

@tundenana, stiu si eu foarte bine programul, l-am folosit foarte mult in tinerete. Te intrebasem in caz ca raspunsul meu nu era cel corect... dar a fostwinking
Numai bine, Shin.

tundenana
| tundenana explică:

Multumesc la amandoi... asta asteptam... traiasca TPU

| ullyse a răspuns:

Cu icoana de magar ma gandesc la e-mule, dar ala e un program... nu stiu nimic de site...