| raluca0090009 a întrebat:

Vă rog răspundeți urgent! Am un s7 edge iar pe ecran au apărut niste puncte colorate din cate am citit am inteles ca e vorba despre niste pixeli morti si blocați ce se poate intampla daca nu il repar? Cum pot sa il repar? Sau dacă îl las asa se poate intampla ceva mai grav? Urgent

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pateste nimic. Daca nu te deranjeaza il poti lasa asa.

| LoredanaS19 a răspuns:

Il poti duce la un service sa se uite la el daca chiar are nevoie de reparatiihappy eu nu cred ca ar fi o problemahappy multa baftăhappy