| george9510 a întrebat:

Am o problema cu telefonul... am niste pixeli pe ecran care nu stiu daca sunt morti sau blocati am incercat programe care deblocheaza pixeli dar nu merge chestia e ca pixelii se vindeca singuri si apar altii cum scap de ei?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia nu dispar daca nu duci la reparat dispozitivul mobil, alea sant puncte moarte care dispar daca se inlocuie ecranul

| d3javw a răspuns:

Ai Allview?

| adrianbestboy98 a răspuns (pentru d3javw):

Ce ai cu Allview? eu am Allview si nu am probleme cu ele

| d3javw a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Nu ma, la viper am inteles ca e des intalnita problema cu pixeli morti u ce model ai?