| Laurentzyu96 a întrebat:

Va rog spuneti-mi repede care este diferenta dintre AMD TRIPLE CORE ATHLON II X3 450 AM3 si dintre Intel® Pentium Dual Core E6600.

Răspuns Câştigător
| Merishoor a răspuns:

AMD TRIPLE CORE ATHLON II X 3 450 Este putin mai bunicel decat Intel pentium dual core e6600.Si daca ai vrea sa iei un procesor bun eu te-as sfatui sa iei Intel pentium Dual Core e6600
Funda+Vot

2 răspunsuri:
| Hasss a răspuns:

Mda toti ziceti ca amd e prost dar va inselati amarnic... eu am acest procesor amd triple core anthlon II x3 450 si este foarte bun am w7 64 biti pe el si zboara sa numai zic ca nu depaseste de 50% usage nici in jocuri poate la crisys sau dirt sau mai stiu eu ce joc va mai jucati dar no sal vedeti vreodata ca o sa foloseasca maximu adica 100%... si in plus de asta mai ziceti ca se incalzeste nu-i adevarat ma joc fifa 10 si fifa 11 cu setarile la maxim pe rezolutie 1280-768 si se misca de minune si temperatura lui nu depaseste de 50 C la mine cea mai mare temp care am obs a fost 45 - 46 C deci nu stiu dc alegeti mereu Intel tongue trebuie voastra a si am o placa cam varza ati radeon 5450

| NoChanceForUs a răspuns:

A ce-ți sună ție triple și dual?