| MissLilith24 a întrebat:

VA ROG spuneti-mi si mie niste programe dinalea de facut filmulete cu poze, sa aiba efecte misto si sa se miste pozele. Dau funda la cel mai fain!

6 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Cel mai bun este windows movie maker.Intri pe www.videotutorial.ro si in casuta de cautare numele programului.Vei gasi videotutoriale in romana pentru folosirea programului.Programul are tranzitii efecte si alte prostioare din astea.Succes!

| Elena9328 a răspuns:

Windous movie maker 2.6.

| DiannaaMiha a răspuns:

Incerca "Movie maker".
Sistemul de operare Windows 7 dispune de programul Windows Movie Maker, numai ca acesta are alt nume... Windows Live Movie Maker. Cauta-l accesand "Start" si scriind numele in bara de cautare.

| Abcd1234ef56 a răspuns:

Cel mai complet este Sony Vegas Pro. Iti trebuie foarte mult timp sa-l testezi, deoarece, mai mereu descoperi cate ceva!
Cel mai usor, simplu si foarte bun pentru incepatori este Windows Movie Maker. Acest program este o rampa de lansare in domeniul respectiv.
Un alt program simplu si foarte bun este Picasa 3.8
Incearca si acest program: Slideshow Creator.
Tu incearca-le pe toate, si o sa vezi ca fiecare are ceva special! Succes

| AdaRuxAndRA a răspuns:

Icearca retrica sau pizap!

| Moon009 a răspuns:

Retrica,PicSay...