| Raluca046 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie un program de editat pozele.Adica sa pun mai multe poze intr-una singura, dar va rog ca programul sa fie online! Multumeschappy,

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| FataCuMinte97 a răspuns:

Incearca Photo Shop: Poti sa pui mai multe poze in una singura si poti sa mai faci si alte chestii.E super. Uite link de unde poti descarca:http://photoshop.ro.malavida.com/d106-descarcare-gratuita-windows.Nu e chiar ca photo shop meu da creca merge si asta. Oricum poti gasi si tu pe net.Bafta!

| RфZaημtzα a răspuns:

Picasa.

| Alrawan a răspuns:

Pizap happy
si photoscape, gimp, photoshop [da astea nu`s online >.< ]

| AzZy a răspuns:

Cel mai bun si mai util pe care il cunosc este photoshopul online, dar trebuie sa stai vreo jumatate de ora-o ora sa inveti cum se lucreaza in el. uite un link: http://pixlr.com/editor/

| alexutz2 a răspuns:

Buna! St eu un program! Se numeste www.pizap.com.Singuru dezavantaj pentru tine e ca nu st daca pozele acelea le vrei toate la acelasi nivel ca si marime sau daca le vrei pe toate dar mai mici decat poza.Ca sa st poti pune mai multe poze dar ca sa st sa nu intri degeaba poti pune mai mici celelate poze.Succes!

| andreea2000cris a răspuns:

Pai... un program fb este pizap si il folosesc si eu dar mai e si fotoscape!big grin funda plzz

| Magda_Keul_Iuliana_1976 a răspuns:

Cum pun poze in rame pe fb

Alte răspunsuri