| bunjy a întrebat:

Va roog ajutati-ma va roog crying am bagat o tema pe Nokia 5233 care nu prea merge mi se vad doar cateva obiecte pe ecran si cand intru in meniu ca sa ma duc la setari sa o schimb nu vad nimic in meniu si nu stiu ce sa fac sunt disperat help me pls

1 răspuns:
| AdamLevine a răspuns:

Tin sa cred ca ai probleme cu telefonul de la Soft sau aceea tema pe care ai descarcat-o avea virusi.

Incearca sa-l opresti si sa-l repornesti poate se ajuta cu ceva daca nu se aprinde e de la soft, du-te la un GSM(centru de reparare a telefoanelor) si spune-i problmea ta si sa se uite la el...Ei o sa-ti spuna ce problema are...