| ltaloi a întrebat:

Va salut, am nevoie de un service la un LG KU990 Viewty care consuma bateriile pe paine, probabil are un scurt undeva. Am schimbat paba acum 3 baterii, e clar ca nu sunt de vina bateriile, acumulatorii, ci telefonul. Ma poate ajuta cineva?
- adresa, telefon + email, un cost estimativ.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

In Cluj ce iti recomand cu incredere e : Mobil Service Srl Contact: B-Dul Eroilor 43 Cluj-Napoca, telefon 0723299997, nu recomand sa suni Duminica ca poate omu are prate si el de zile in familie happy

printre altele nu e neaparat o problema Hardwere ci poate fi una de softwere, vb cu ei si iti vor spune si cu ce firma de cureriat colaboreaza happy

| ltaloi explică:

E vb de Bucuresti. mersi.