| anonim_4396 a întrebat:

Va salut. De curand am cumparat o placa video nVIDIA geforce 8600gt 256 mb ddr3, si de ieri monitorul primeste semnal video doar dupa ce dau restart pc-ului, deci il pornesc si imediat restart. Cu alta placa nu face asa. Nici cand am cumparat-o si am pus-o in pc, nu a facut nici un fel de problema. Cei care s-au mai confruntat cu aceasta problema cum s-a rezolvat? Va multumesc.

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

De pe Okazii? Cu cit? De la cine? Ce sursa ai? Foarte probabil sa ai probleme cu sursa sau, si mai nasol, VRM-ul placii video.