| anonim_4396 a întrebat:

Vă salut TPU!
Aveți idee cum pot conecta acasă un releu de semnalizare?

6 răspunsuri:
| Kaba_Adrian_1997_hBqK a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Am întrebat cum pot conecta, nu dacă pot conecta laughing
Știu că releele sunt cu 4 pini, un plus, un minus, unul se duce la becuri și altul la martor. Așa să fie?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Kaba_Adrian_1997_hBqK):

Ai intrebat tu, intreb si eu - Casa ta are becuri de semnalizare?

| Kaba_Adrian_1997_hBqK a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Hă hă, ce glumă! Mă interesează să văd cum vine circuitul!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Kaba_Adrian_1997_hBqK):

Ok, atunci invata sa intrebi.