| florinpaula a întrebat:

Am si eu o problema. Am un tlf Samsung S2, si nu mai ma pot conecta la wifi, aveti idee de ce? Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Andrey_1842 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie la inceput cand am luat telefonul, nu mergea sa ma conectez dar dintr-o data a mers. Daca are parola incearca sa o scrii exact cum este ea (cu litere mari sau mici).Si cand te conectezi dai la setings, wi-fi si dai pe wirrelesul care vrei, nu dai doar din "bara" de sus.App... daca stai la 100m de wirelles nu cred ca merge sa te conectezi.