| ค๔ץッ a întrebat:

Vand LG KP502 in stare foarte buna, avand inca garantie, toate gadgeturile in stare perfecta[CD, casti, incarcator, cablu de date]. Da mai departe te rog.Cine e interesat add:toxic_combination@yahoo.com [doar in constanta]

3 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Alea in niciun caz nu sunt gadgeturi, ci niste simple accesorii pe care clar nu ai dat vreun ban separat, venind odata cu telefonul. happy

Si plus de asta, TPU nu e site de anunturi. Pe okazii cu tine. happy

| darrio2007 a răspuns:

De ce il vinzi? Daca ai citit regulamentul TPU aici nu se dau anunturi.Incearca la un site de mica publicitate.

| ค๔ץッ explică:

Cum altii intraba pe site tema la mate etc cred ca si eu pot sa pun un anunt