| Daniel_5468 a întrebat:

Vand placa video Forsa nVidia 9800GT 1GB 256 Bit!
Stare impecabila, cooler custom de la Forsa, care tine placa rece si garantie 1 an! happy

Detalii: daniel_den10

3 răspunsuri:
| Daniel_5468 explică:

Am pus-o pe okazii.ro si tocmai.ro de vreo 5 zile, dar numai cineva a intrebat de un schimb dar nu a mai raspuns...

BTW, o vand pentru ca vreau sa ma apuc de randari video si imi trebuie ceva mai puternic...

Transportul e gratis, si am zis detalii la daniel_den10 (idu meu)... dau si un Play Station 1 pe langa el (stare functionabila)

| vio_9808 a răspuns:

Incearca sa o vinzi pe okazii.ro sau pe tocmai.ro

| rutanklan a răspuns:

Ok, dar pret? Transport, motivul vanzarii etc? This is not a question