| muresanul a întrebat:

Vas ruga daca stie careva unde as putea gasi clei si fibra de sticla, pentru imi repara ceva la moped?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Http://www.bizoo.ro/......tart-0/10/

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Mi-am mai adus aminte de un lipici universal foarte bun si rezistent: poxipol.Este un sortiment din acest lipici format din doua componente, care, cand sunt amestecate si se usuca sunt ca metalul de rezistent.La fel este si un lipici Bisson, cu doua componente si el, cu care eu am lipit acum 15 ani o teava de gaz si este buna si acum(teava).

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poţi încerca la hypermarket.
Pa, pa.