| IllIIllll a întrebat:

Voi ce credeti asta este real: http://eurodualsim.info/......lack.html. vreau sa l cumpar daca este asa ieftin dar cred ca e teapa sau e stricat... voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Nu prea cred, adica super oferta 350ron,,, lasa-ma frate.probabil sunt chinezarii din astea sau sunt contrafacute, furate etc.nu-ti recomand

6 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

E facut de chineju...adica te va tine doar cateva saptamani si in plus nu vei putea face mare lucru pe el...un fel de jucarie mai performanta

| mariusanton a răspuns:

E reala oferta am vazut-o si eu pe facebook si am sunat la ei au transportul gratuit si in 3 zile iti ajunge comanda! Mai bine suni ca sa te convingi!happy funda!

| criskiss a răspuns:

Mai nu e real daca vrei ceva a ceea ce arata, dar daca vrei un dual sim, e ok, cat dai, atata face

| omulbunsipomulcopt a răspuns:

Este o replica de Iphone. Este real. Este dual sim. Nu are sistem de operare. Nu are wifi. Functioneaza pe retelele din tara, stie sa redea diverse formate audio si video, are slot de card. Cam atat. Este fabricat in China si pretul lui real este mai mic, dar oricine face comert trebuie sa aiba si un mic beneficiu. Este ca si cum ti-ai cumpara un telefon din generatiile de acum 7-8 ani, doar ca acesta are ecran color, java, gprs, vibreaza, citeste si reda diverse formate. Este bun pentru vorbit si scris mesaje, bun pentru facut poze ocazionale, nu te astepta la o rezolutie mare a ecranului. Se poate strica oricand, dar sanse cam mici de a putea fi reparat (lipsa de componente hardware in primul rand). Din cauza costurilor de productie, nu te astepta la componente de calitate, la o asamblare buna. Este din seria telefoanelor care arata bine de la distanta, dar de fapt nu fac nimic mai mult decat un Nokia batran si clasic.

| Bila16 a răspuns:

Eu m-am riscat si mi-am luat un telefon de la ei cam prin decembrie. Nu am iesit sa comentez pentru ca nu am simtit nevoia, cam asa din pacate e si romanu, daca e multumit de un produs nu il mai lauda, dar daca e prost dau toti cu pietre in vanzator.
Eu am avut probleme cu semnalul la inceput pentru ca folosesc o cartela de Orange dar au fost foarte draguti si m-au ajutat, mi-au inlocuit produsul si acum dupa atata timp am inca un telefon functionabil. La prima vedere reclama e inselatoare, dar fiecare cu politica lui de marketing, dar sa fim seriosi, trebuie sa fii prea prost sa crezi ca iti poti lua un iphone la 350RON, probabil si de aici credeti ca este stricat, teapa, sau sh. Ah...si nu are ecranul capacitive ca iphone-ul, daca vreti macar sa vi-l luati pentru aspect. E pe baza de unghie sau pen. Sper ca te-am putut ajuta cu toate ca e mai tarziu, sau ii poate ajuta pe viitorii cumparatori.

| San_SEVI_1979 a răspuns:

Stai cuminte. l-am luat: E O PORCARIE. a venit tarziu+l-am folosit doar cateva zile+screen varza+nu mi l-au primit la retur (trecusera cica peste 10 zile, respectiv 15 zile, desi a durat 1 saptamana sa ajunga la mine)+societatea care chipurile face service-ul nici macar nu cred ca exista (mi s-a raspuns greu 1 data la telefon + dupa 2 saptamani coletu cu toate taxele achitate de mine fara sa fi fost macar receptionat). VARZAAAAAAA!