| ˜”°º•didycutzà•º°”˜ a întrebat:

Voi ce credeti despre telefonul LG KP500? Este de folos?

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Si eu mi.as cumpara unu.
pare destul de ok.
are cam detoate.

Calitate pret e ok.
nu merita mai mult de 4 mil jumate.
sa vedem, ma tenteaza si pe mine. cu toate ca nu e un telefon cinestie ce. in afara de design atragator oh go on.

as alege un GT500 Negru. E la un pret mai mare si are mult mai multe.

La general am auzit ca e bunicel. Nu te gandii sa stai pe net, mess si sa downloadezi melodii. Nu e genu asta de telefon.
Muzica, vorbit si poze.
camera de 3 mega parca

4 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Daca nu era bun, nu il scoteau pe piata

| AddaXD a răspuns:

Pai daca tie iti place atunci e ok. oricum toti au gusturi diferite.

| SashaOverSaamar a răspuns:

Pai tinand cont ca printre cele mai ieftne telefoane cu touch eu zic ca merge. dar ideea e ca depinde foarte tare de cine il achizitioneaza.
Am vrut sa imi iau acest timp de telefon si apoi m-am gandit... ca e pe touch si ca eu sunt foarte repezita si ca nu prea am grija de telefoane il folosesc de cel putin 5 ori pe zi pentru apeluri doar. adica il cam exploatam la maxim apoi m-am interesat de el pe net am citit ce si cum si din cate am inteles e un telefon destul de prostut fiindca se blocheaza des.
Oricum cred ca se merita daca esti o tipa care isi ia telefonul nu pentru toata ziua sau ai doua.
eu pentru mine nu cred ca m-ar ajuta fiindca mai mult de 2 sap. nu o sa tina... ceva pe butoane ti-as recomanda daca ai traic intens cu telu laughing

batting eyelashes :*

| vassi523 a răspuns:

Eu am LG kp500 si sunt multumit de el ...are cam de toate ...camera de 3 mega, parca ar avea mai mult. Daca stii sa ai grija de el ti-l recomand