| Naomy08 a întrebat:

Voi ce fel de snap-uri trimiteți pentru foculețe?
Se pot face mai multe focuri pe zi?

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Nude-uri.

Nu, nu se pot face mai multe focuri pe zi. Unul la 24 de ore.

| LenoreVoldaren a răspuns:

Eu trimiteam poze cu mine, poze pe fundal negru cu ceva scris, poze aiurea la nimereala, cam așa. Și cu o persoană poți face un singur foc pe zi. Sfatul meu e să nu mai pierzi vremea cu aplicația aia, să ți-o ștergi și să te bucuri de viață în direct, nu poze, filmari și prostii. E o totală pierdere de vreme și mai dă și dependență. Și în fond, e și o prostie fără rost.

| Andreivladcarnatu22 a răspuns:

Trimit ce fac in fiecare zi, 3-4 snap-uri pe zi cu locuri prin care merg, nu stiu, chestii basic.

Nu poti face mai multe foculete intr-o zi, doar 1.