| davidtm a întrebat:

Voi ce mancati de dimineata la scoala?

7 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Eu numai învăț dumineața. Dar știu că nu puteam să mănânc înainte să plec pentru că era prea devreme. și mâncam la școală un sendwich, chipsuri, biscuiți. Orice îți place.

| titisan70 a răspuns:

Sendvis cu piept de curcan sau eugenii sau mere sau banane.

| Ando1dul a răspuns:

Nu prea mananc la scoala pentru ca nu e nimic sanatos.prefer sa mananc inainte acasa sau dupa.

| Xtadelo a răspuns:

Chipsuri

| XDeiutzaX a răspuns:

2 sandwich cu sunca poate si ceva dulche(DEPINDE DE CATE ORE AM)

| dnk10 a răspuns:

Evit pe cat posibil mancarea de tip fastfood, asa ca ma rezum la o sticla de apa plata / minerala (0.5 l) si un covrig / baton de ciocolata.

| MaryLeo a răspuns:

Un corn sau un covrig.