| summertime a întrebat:

Voi ce telefon ati alege dintre nokia 5230 sau 5800 si samsung star(cred)big grin? De ce? Dau funda si voturi.

Răspuns Câştigător
| tiger010 a răspuns:

Salut.

Personal as alege Nokia 5800.
Uite-te si tu: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2537&idPhone2=3921

De ce aleg Nokia 5800? Pentru ca are o suita sa aplicatii interesante si utile, semnal mai bun, wi-fi etc si lista ar putea continua :D

Bafta

3 răspunsuri:
| ChickSWhisper a răspuns:

Uh!
Samsung Star! Imi palce asa mult...Are 50 MB!(+ 16GB). Are bluetooth, SMS, MMS, email, poti downloada jocuri.
Esti super norocoasa/norocos daca il poti avea. Sper ca te-am ajutat!happy

| Sayoko a răspuns:

Eu as alege Nokia 5800 pentru ca are multe chestii si asta imi place mai mult decat celelalte. Parea mea dar poti sa alegi altul care iti place tie si ti se pare foarte bun.

| MihaelaMika a răspuns:

Dupa mine as alege Samsung star!happy Acum depinde si de tine! nu stiu sa spun de ce dar ala zic eu e mai fainhappy. Bafta!